top of page

Villa Baranówka — pokoje

Do wyboru oferujemy trzy apartamenty dla 4,6 lub 8 osób. Wszystkie posiadają balkon lub taras. Na wiosnę i w lecie są one wyposażone w bujany fotel oraz dwa fotele wiklinowe ze stolikiem. Na posesji znajduje się ogrodzony bezpłatny parking niestrzeżony oraz plac zabaw dla dzieci.

Apartament do 4. osób

20221201_110416.jpg

Apartament do 6. osób

20221201_115014.jpg

Apartament do 8. osób

20221201_114036.jpg
20221201_111036.jpg

Apartament 4-osobowy

Apartament o powierzchni ok. 65 m2 składa się z sypialni, łazienki oraz salonu z pełnym aneksem kuchennym oraz tarasu z widokiem na Giewont i Tatry Zachodnie. Posiada ogrzewanie elektryczne. 

Sypialnia posiada łóżko dwuosobowe oraz dwa pojedyncze łóżka.

W salonie znajduje się skórzana narożna rozkładana kanapa z telewizorem. 
Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchnię indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, zlewozmywak, lodówkę, mikrofalówkę, ekspres do kawy, elektryczny czajnik do wody oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

Łazienka posiada prysznic, suszarkę do włosów oraz pralko-suszarkę.

20221201_115942.jpg

Apartament 6-osobowy

Apartament o powierzchni ok. 63 m2  składa się z dwóch sypialni oraz łazienki z prysznicem i salonu z pełnym aneksem kuchennym. Cały apartament posiada elektryczne ogrzewanie podłogowe i dodatkowo grzejnik elektryczny w łazience.

Pierwsza sypialnia posiada łóżko dwuosobowe, a druga- łóżko dwuosobowe i rozkładaną kanapę dla dwóch osób.

W salonie znajduje się skórzany komplet wypoczynkowy (rozkładana wersalka plus dwa fotele) z telewizorem i stołem jadalnym. Posiada wyjście na przynależny do apartamentu taras, z którego roztacza się widok na Giewont i Tatry Zachodnie.
Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchnię indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, zlewozmywak, pralko-suszarkę, lodówkę, mikrofalówkę, ekspres do kawy, elektryczny czajnik do wody oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

20221201_112637.jpg

Apartament 8-osobowy

Apartament 8 osobowy o powierzchni ok. 113 m2 składa się z dwóch sypialni oraz łazienki, salonu z pełnym aneksem kuchennym. Na parterze apartament posiada ogrzewanie podłogowe. W pozostałych częściach apartamentu i w łazienkach są grzejniki elektryczne.

Obie sypialnie posiadają łóżko dwuosobowe. Antresola wyposażona jest w cztery pojedyncze łóżka

W salonie znajduje się skórzany komplet wypoczynkowy z telewizorem. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchnię indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, zlewozmywak, lodówkę, mikrofalówkę, ekspres do kawy, elektryczny czajnik do wody oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

Łazienka posiada prysznic, suszarkę do włosów oraz pralko-suszarkę.
Apartament posiada własny taras, z którego roztacza się widok na Giewont i Tatry Zachodnie.

bottom of page